Yatak hijyeni nasıl sağlanır ? Yatak temizliği nasıl yapılır ? Yatak nasıl temizlenir ?

Hayatımızın üçte bir bölümünü hijyensiz ve tozlu, kirli bir yatakta yakın temas içerisinde geçirmekteyiz. yataklar toz akarları, uyuz böcekleri, bakteri, küf ve deri döküntülerimizden oluşan hastalıklara müsait enfeksiyon kaynaklarındandır.

DEEP POİNT  Yatak Arındırma ve Temizleme Sistemi, yatakların yıkanamaz ve enfeksiyon riski taşıması gerçeği üzerine özel olarak tasarlanarak üretilmiştir. Bu sistem dünyada ve Türkiye’ de çok yeni bir teknolojidir.

Eğitimli hizmetliler yatağınıza bulunduğu yerde yüksek frekanslı titreşimler oluşturur ve bu esnada yatak içerisindeki parçacıkları gevşeterek toz haline getirir, ardından yatak için hazırlanmış özel bir vakumla emilmesini yani arınmasını sağlar. İşlemin sağladığı hijyenin devamlılığı sağlaması için  DP antibaktiyel Hijyen Spreyi uygulanarak işlem tamamlanmaktadır. Altı aylık periyotlarla bir sonraki temizlik randevusu alınarak işlem uygulanır. Ekiplerimiz yataklarınızın hijyenik temizliğinin tekrarlanması için sizleri bilgilendireceklerdir.

Alerji ve bakteri testleriyle DEEP POİNT Yatak Arındırma ve Hijyenik Temizleme Sisteminin değeri dünya çapında kabul görmüş, patentli, kendi konusunda tek ve evlerde, kurumlarda hizmet veren bir markadır.